Hakkımızda

Hakkımızda

Özen Temizlik, Çukurova’da halı, koltuk, perde, çamaşır, yatak ve yorgan yıkama hizmeti sunan ve yıkama sektörünün önde gelen şirketlerinden biridir. Sağlıklı ve güvenilir yıkama hizmeti almak isteyen Çukurova’daki kişi ve kurumların güvenle başvurduğu bir yıkama çözüm merkezidir.

‘Memnuniyet odaklı sağlıklı hizmet’ ilkemiz, Çukurova’daki binlerce ev hanımına ulaştı. Bunu, referanslarımızdan teyit edebilirsiniz.

Uzmanlık gerektiren yıkama işlemlerinde hata ihtimalini sıfıra indirmek için kadromuz alanında uzmanlaşmış personel ve ustalardan oluşturulmuştur. Kalite kontrolden geçen ürünleriniz istikrar ve müşteri memnuniyeti karşısında yaşanılacak muhtemel olumsuz etkilerin önüne geçmektedir.

Web sitemiz, size, markamız hususunda bilmek isteyeceğiniz ayrıntıları ve kurumsal kültürümüz içerisinde benimsemiş olduğumuz prosedürlerin tüm hatlarını açıklamayı amaçlamaktadır.

Evinizin ihtiyaç duyabileceği halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama, çamaşır yıkama, yatak ve yorgan yıkama hizmetlerini sahip olduğumuz profesyonel çalışma ilkeleri doğrultusunda hızlı ve güvenli şekilde sağlayabiliriz.

Her yeni müşterimizin katkısıyla Çukurova yıkama piyasasına yön veren yeniliklerimiz olmuştur. Her geçen gün artan mutlu müşteri portföyü, sürekli yenilenen altyapımız ve maliyetlerinizi en aza indirecek çözümlerimizle deneyimlerimizi paylaşmaya sizi de davet ediyoruz.

En derin saygılarımızla
Mehmet KARATAŞ
Özen Temizlik sahibi/hizmetkârı

Vazife

Çukurova halı yıkama denildiğinde akla ilk gelen ve Çukurovalı ev hanımları tarafından en çok olumlu müşteri yorumu bulunan Özen temizlik markamız, 2004 yılında verdiği start ile bugüne kadar binlerce ev hanımına hizmet vermiştir. Halı, Koltuk, Perde, Çamaşır, Yatak ve Yorgan yıkama hizmetleri ile ev hanımlarının beğenisini toplayarak günümüze kadar başarılı bir şekilde işlemlerini sürdürmüştür. Hız, ekonomi, güvenli ve pratik olgularını oldukça etkili kullanan Özen temizlik, müşterisinin her dediğine riayet eder ve böylece yüksek övgüye mazhar olur. Bunu, @ozentemizlikcom Instagram hesabımızdan teyit edebilirsiniz.

Teknolojinin gücü, solüsyonların etkisi ve ustaların bilgileri bir araya geldi ve Özen Temizlik ortaya çıktı. Bugüne kadar tek bir müşterisini bile bekletmeden sorunsuzca işleyişini sürdüren Özen halı yıkama firmamızın sunduğu hizmetleri BURADAN inceleyebilirsiniz.

Hedef

Çukurova özen halı yıkama olarak her eve en az bir hizmetimizden sunmayı hedefledik. Öncelikle problemlere odaklanarak bunları çözmeye uğraşıyoruz. İnsani bağları benimsiyor ve ticaret olayını en son plana bırakıyoruz. Bizim için önceliklerimizden bazıları şunlardır:

  1. Yaşlı veya rahatsız müşterilerimizin halılarını toplamak/sermek.
  2. İşe yetişmesi veya misafiri gelmek üzere olan müşterilerimizin ürün teslimatlarında öncelik tanımak.
  3. Bebeği olan müşterilerimizin, kendileri söylemese dahi, ürünlerini sıraya koymadan hızlı bir şekilde teslim etmek.

Bunları daha da uzatabilir ve onlarca öncelikten bahsedebiliriz lakin aklınızda şekillenmesi adına bu kadarın yeter olduğunu düşünüyoruz.

İş Ortaklarımız

👍 Tüm Hizmetlerimiz