Fiyat Listesi

Fiyat Listesi
kayseri hali koltuk perde yikama fiyat listesi

Son Güncelleme 26.07.2021

Özen temizlik fiyat listesi daima günceldir. Aşağıdaki tablolarda belirlenen ücretlerin dışında ekstradan hiç bir ücret ödemezsiniz. Ödeme kanallarına ise bu sayfanın en altından bakabilirsiniz.

Özen temizlik olarak uyguladığımız tüm hizmetlerde insan sağlığı esastır. Bu durumda Çukurova’nın en çok tercih edilen ve yorumlanan firmasıyız. Bunu, @ozentemizlikcom Instagram hesabımızdaki müşterilerimizin yorumları ve çektiği videolardan teyit edebilirsiniz.

💦 Çukurova Halı Yıkama Fiyatları

Halı Cinsi
Birim
Fiyatı
Makine halısı
6 TL
Şagi (Shaggy) halı
8 TL
Altı plastik kaymaz jel halı
6 TL
Bambu halı
20 TL
Bünyan halı
10 TL
El dokuma halı
25 TL
Halıfleks
6 TL
Halıflex yerine yıkama
8 TL
İpek halı
40 TL
Step halı
20 TL
Yün halı
10 TL
Diğer
Sorunuz

💺 Çukurova Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltuk Türü
Birim
Fiyatı
Koltuk takımı
3+2+1+1
150 TL
Koltuk takımı (Minderli/Yastıklı)
3+2+1+1
200 TL
Çestır (Chester) Yıkama
Takım
220 TL
Köşe Takımı (L Koltuk)
Takım
130 TL
Çekyat
Adet
65 TL
Sandalye
6 Adet
90 TL
Puf koltuk
Adet
45 TL

🪟 Çukurova Perde Yıkama Fiyatları

Perde Çeşidi
Birim
Fiyatı
Stor perde
8 TL
Zebra perde
10 TL
Kruvaze perde
10 TL
Tül perde
Adet
50 TL
Fon perde
Adet
30 TL
Şerit perde
10 TL
İpli perde
10 TL

🛏 Çukurova Yatak Yıkama Fiyatları

Yatak Çeşidi
Birim
Fiyatı
Baza
Tek Kişilik
100 TL
Baza
Çift
140 TL
Bebek yatağı
Adet
80 TL
Yaylı yatak
Tek
100 TL
Yaylı yatak
Çift
140 TL
Mekan yatak
Adet
140 TL
Ortopedik yatak
Tek
120 TL
Ortopedik yatak
Çift
160 TL
Pamuk yatak
Tek
130 TL
Pamuk yatak
Çift
150 TL
Sünger yatak
Tek
100 TL
Sünger yatak
Çift
140 TL
Yün yatak
Tek
130 TL
Yün yatak
Çift
150 TL

🛌 Çukurova Yorgan Yıkama Fiyatları

Yorgan Türü
Birim
Fiyatı
Antialerjik yorgan
Tek Kişilik
60 TL
Antialerjik yorgan
Çift
75TL
Bambu yorgan
Tek
60 TL
Bambu yorgan
Çift
75 TL
Elyaf yorgan
Tek
50 TL
Elyaf yorgan
Çift
60 TL
İpek yorgan
Tek
75 TL
İpek yorgan
Çift
90 TL
Kaz tüyü yorgan
Tek
75 TL
Kaz tüyü yorgan
Çift
90 TL
Mikrofiber yorgan
Tek
50 TL
Mikrofiber yorgan
Çift
60 TL
Pamuk yorgan
Tek
65 TL
Pamuk yorgan
Çift
80 TL
Silikon yorgan
Tek
50 TL
Silikon yorgan
Çift
60 TL
Tela yorgan
Tek
50 TL
Tela yorgan
Çift
60 TL
Yün yorgan
Tek
65 TL
Yün yorgan
Çift
80 TL
Diğer
Sorunuz

👕 Çukurova Çamaşır Yıkama Fiyatları

Ürün Türü
Birim
Fiyatı
Renkliler
8~9 Kg.
60 TL
Beyazlar
8~9 Kg.
60 TL
Ütü
Adet
10 TL
Eko paket (Abonelik)
Ayda 4 hizmet
149 TL
S paket (Abonelik)
Ayda 6 hizmet
249 TL
M paket (Abonelik)
Ayda 8 hizmet
349 TL
Kurumsal hizmet
Sorunuz

⁉ Fiyatlara Etki Eden Hususlar

Güncel fiyatlandırmamıza etken faktörlerin başında harcanılan su miktarı gelmektedir. Yıkama işlemleri içerisinde tüketilen su miktarı m3 üzerinden hesaplanarak total fiyatlandırmaya dahil edilmektedir. Bu noktada sizlerin talep ettiği kaliteli hizmet standardını sağlarken, su tüketimini de bütçe dostu olacak şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Yıkama hizmeti kapsamında sağlık koşullarına uygun temiz şebeke sularını tercih ediyor ve sizlerin sağlığını göz önünde bulunduruyoruz. Zira kuyu suyu içeriğindeki bileşenler nedeni ile halı dokusunun sertleşmesine neden olacaktır. Ancak kuyu suyunu arıtma işlemlerinden geçirip normale indirgedikten sonra tesisimizde kullanmaktayız.

Bu sayede maliyet kalemimizi minimuma indirgeyerek hem uygun fiyatlı hem de profesyonel bir temizlik hizmeti alabilirsiniz. Yıkama hizmetlerinde talep ettiğiniz tüketim miktarlarına uygun bir şekilde, kalite standartlarından ödün vermeden gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

Tesisimizde yer alan ekipmanların tamamı elektrik enerjisi ile çalışan makinelerden oluşmaktadır. Bu durumda elektrik tüketim bedeli fiyat tarifemizi doğrudan şekillendiren bir faktördür. Bizden talep edeceğiniz yıkama hizmetleri doğrultusunda, tesisimizde enerji tasarrufu sağlayan ekipmanlardan destek almaktayız.

Bu noktada müşterilerimize uygun fiyatlı ve bütçe dostu birim fiyatlarla hizmet sağlamayı amaçlıyoruz. İlerleyen zamanlarda gelişen teknolojiye ayak uyduran modern hizmet politikamızla birlikte, enerji tüketimini minimum seviyeye getirmeyi planlamaktayız.

Alternatif enerji kaynaklarına yönelerek, hizmetlerimizin birim fiyatlarını müşterilerimizin cebini düşünen bir forma getirmeyi amaçlıyoruz. Elektrik tüketim bedellerini azaltarak sizlere uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet garantisi vermekteyiz. Böylece müşteri memnuniyetini arttırarak sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Tesisimizin bünyesindeki akaryakıt masrafları, nakliye hizmetleri içerisinde oluşan harcamalardır. Bu noktada akaryakıt masrafları da fiyat çizelgemize etken bir faktör olarak müşterilerimize yansıtılmaktadır. Yakıt masraflarının hizmetlerin fiyatlandırmasına olumsuz yansımaması adına, firma olarak tasarruflu harcama planları yürütmekteyiz.

Bu sayede talep edeceğiniz yıkama ve nakliye hizmetleri için bütçenize uygun fiyat çizelgeleri oluşturabiliyoruz. Adrese teslim hizmetimiz ile birlikte yıkama hizmeti almak istediğiniz eşyalarınızı evinizden ya da işyerinizden alıyoruz.

Yıkama işlemini tamamladıktan sonra aynı hassasiyetle tarafınıza eşyaların nakliyesini sağlıyoruz. Ulaşım ve nakliye masraflarının minimum miktarını total hizmet bedeline yansıtarak, sizlerin memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz. Böylece cüzi tutarlarla üstün standartlı hizmet alabilmenizi mümkün hale getiriyoruz.

Firmamızca sağladığımız tüm hizmetlerde kullandığımız temizlik solüsyonları, total fiyat çizelgesini etkileyen faktörler arasındadır. Temizlik materyallerinin fiyatlarına doğrudan etki edemeyiz ancak müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek adına en iyi markalarla ve uygun fiyatlarla çalışmayı tercih ediyoruz.

Bu nedenle etkili temizlik solüsyonlarını uygun fiyatlarla tedarikçi firmalardan elde ediyoruz. Deterjan, yumuşatıcı ve temizlik solüsyonlarının yanı sıra parfüm gibi temizlik materyallerini tesisimize eksiksiz bir şekilde almaktayız.

Böylece yıkama hizmeti alacağınız eşyaların üzerinde bulunan tüm kirleri ve tozları en etkili ürünlerle tek seferde temizlemekteyiz. Yıkanan eşyaları %100 temiz ve hijyenik hale getiriyoruz. Tesisimizdeki steril yıkama alanlarında kaliteli temizlik materyallerini etkili bir şekilde kullanarak, aradığınız hizmet standardını karşılamayı hedeflemekteyiz.

Her işletmede olduğu gibi Özen temizlik firmasında da personel masrafları, hizmet bedellerine belli bir oranda yansıtmaktadır. Bu noktada iş başına gerçekleştirilen birim hizmet, fiyatlara doğrudan etki eden bir unsurdur. Personellerimizin iş esnasında harcadığı emek ve süre birim fiyatları belirlemektedir.

Birim fiyatlar ve çalışma saatleri üzerinden personellerimize hak ettikleri ödemeyi fazlası ile sağlamaktayız. Buna ekstra hassasiyet gösteriyoruz çünkü, kaliteli hizmeti markamızla özdeşleştirmeyi istiyoruz.

Bu noktada alanında uzman ve deneyimli çalışanları topladığımız firmamızda kaliteli hizmet vermek bizim en önemli marka misyonumuz haline geldi. Çamaşır, halı, koltuk, perde, yatak ve yorgan yıkama hizmetlerinden hangisini talep ederseniz edin, üstün personel gücümüzle eşyalarınızı ilk aldığınız standartta bulabileceksiniz.

Özen temizlik firması olarak günümüz şartlarının ne kadar zor olduğunun bilincinde olarak fiyatlarımızı güncelliyoruz. Zira kendi imkanlarınızla eşyalarınızı yıkmaya çalıştığınız noktada; su, elektrik, temizlik malzemelerinin ne kadar maliyet kalemi oluşturduğunuzu kendiniz daha iyi görebilirsiniz.

Uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet seçeneklerinin bir arada olduğu profesyonel bir firma ile çalışmak size büyük katkı sağlayacaktır. Zaman ve emek anlamında harcayacaklarınızın yanında firmamıza ödemeniz gereken hizmet bedeli kelimenin tam anlamıyla devede kulak kalacaktır.

Bu noktada fiyatlarımızı düzenlerken, hem kendi masraflarımızı göz önünde bulunduruyor hem de müşterilerimizin fiyat konusundaki taleplerine sağduyulu davranıyoruz. Fiyatlara etki eden hususlar ve fiyatlandırmalar hakkında ayrıntılı bilgi almak için sitemizdeki iletişim bilgileri üzerinden tarafımıza ulaşabilirsiniz.

👍 Tüm Hizmetlerimiz